Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://jbsoptima.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner

KIS - Keratin Infusion System

W3.CSS Template
KIS by Kappers

Firma Kappers udowodniła, że można jeszcze bardziej poprawić pielęgnację włosów dzięki wprowadzeniu KIS: Keratin Infusion System. KIS łączy najlepsze amerykańskie i europejskie rozwiązania w zakresie pielęgnacji włosów w jedną kompletną i unikalną linię produktów do pielęgnacji włosów. System ten opiera się na rewolucyjnej formule, która zgodnie z amerykańską tradycją pielęgnacji włosów koncentruje się na naprawie włosów od wewnątrz.

Table Setting

Koloryzacja


SoftShades

Szukasz sposobu na szybką zmianę koloru? Dzięki Royal KIS SoftShades uzyskasz to błyskawicznie. Receptura wolna od amoniaku i PPD (p-fenylenodiaminy). O wspaniałym zapachu. Nie rozjaśni lub podjaśni włosów, a kolor pozostanie lśniący na bardzo długi czas (aż do 24 myć szamponem). Kolor wypłukuje się stopniowo bez pozostawiania widocznego odrostu. SoftSahdes nie tylko nadaje piękny kolor, ale również natychmiast odbudowuje we włosach nawilżenie i poprawia ich rozczesywalność.


Royal KIS SoftShades składa się z dwóch komponentów: płynnego kolorantu i aktywatora. Dzięki płynnej kompozycji składniki są łatwe do wymieszania i aplikacji na włosach. 25 mieszalnych ze sobą, naturalnych i modnych odcieni oferuje nielimitowane możliwości dla niczym nieograniczonej kreatywności stylistów. Nadaje włosom intensywny, żywy i lśniący kolor już w 5 minut!

Sprawdź

W3.CSS Template
W3.CSS Template
Table Setting

Rozjaśnianie


Keratin Infusion System

opiera się na rewolucyjnej formule, która zgodnie z amerykańską tradycją pielęgnacji włosów koncentruje się na naprawie włosów od wewnątrz. System zawiera najwyższej jakości keratynę (zhydrolizowane białko z wełny) oraz wyciągi z ziół, które są w stanie łączyć się z substancjami nawilżającymi. Ta specjalna formuła pozwala przywrócić naturalną objętość keratyny, a tym samym naturalną wilgotność we włosach. Jako jedna z niewielu dostępnych na rynku keratyna w systemie KIS przenika głęboko do włosów i naprawia je. Jest to możliwe ze względu na jej niską masę cząsteczkową (MW150) i odpowiednią strukturę. W rezultacie włosy odzyskują odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak światło słoneczne, zanieczyszczenia, mycie i stylizacja.

Sprawdź

W3.CSS Template

JBS OPTIMA jest oficjalnym dystrybutorem marki KIS w Polsce

Chcesz pracować na produktach KIS w swoim salonie fryzjerskim?

Napisz do nas!
 *
 *
* Pole wymagane
Wyślij
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera

 
+48 782 601 040
 info@jbsoptima.pl